Narcotica

Narcotica - Emelie Schepp | Tiliboo-afrobeat.com

...ca Narcotica is een verdovingsmiddelen; van grote betekenis vanwege hun pijnverdovende werking ... Narcotica - Wikipedia ... . Narcotica zijn in water en vet oplosbare, verdovende medicamenten, die een narcose (zie anesthesie) veroorzaken met vergaande uitschakeling van het bewustzijn, het pijngevoel, afweerreflexen en spierspanning. Narcotica, geslacht van vlinders uit de familie Noctuidae Bekijk alle artikelen waarvan de titel begint met Narcotica of met Narcotica in de titel . Dit is een doorverwijspagina , bedoeld om de verschillen in betekenis of gebruik van Narcoti ... Narcotica van Emelie Schepp | Boek en recensies | Hebban.nl ... . Dit is een doorverwijspagina , bedoeld om de verschillen in betekenis of gebruik van Narcotica inzichtelijk te maken. Narcotica. Categorie S7. Narcotica bestaat uit verdovende en pijnstillende middelen. De meeste narcotica vallen onder de groep opioïden, zoals morfine. Andere bekende narcotica zijn heroïne en methadon. Gebruik van stoffen uit categorie S7. N...

INFORMATIE

AUTEUR
Emelie Schepp
DIMENSIE
7,1 MB
BESTANDSNAAM
Narcotica.pdf

OMSCHRIJVING

In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man die zij liever zou vergeten.Na het succes van haar debuut "Memento' is "Narcotica' het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork.Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius. Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven?Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man met wie ze is opgegroeid maar die ze liever zou vergeten. Hij weet te veel over haar en met al die kennis is hij een direct gevaar voor Jana. Om haar verleden en haar toekomst te beschermen, moet ze Danilo vinden voordat de politie dat doet.Scandinavië. "Ik reis alleen' "Nesbo'

Wil je het boek lezen?Narcotica in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Emelie Schepp. Lezen Narcotica Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN